Adventní odpoledne 2018

4. prosince 2018
Adventní tvoření 2018
4. prosince 2018 - Adventní odpoledne 2018

V sobotu 1. prosince 2018 jsme se po roce opět sešli v tvořivé náladě a odpoledne jsme zasvětili tvoření adventních věnců a svícnů. Vánoční náladu podpořila příjemná hudba a také fakt, že venku ležela vrstva čerstvě napadaného sněhu. Sešlo se nás kolem dvaceti a pod rukama všech zúčastněných vznikaly krásné výtvory různých barev, tvarů a velikostí. Kromě dospělých se tvoření účastnilo několik dětí, které byly doslova plné tvůrčího elánu a dobrých nápadů.

Ve výsledku však nezáleželo na věku ani na zkušenostech s vitím věnců – všechny vzniklé výrobky jsou výjimečné svou jedinečností a budou celý advent zdobit naše domovy a dělat radost.

Přejeme Vám příjemný adventní čas!

L.H.

Sbírka Zahrada pro zahradu

Škola v číslech

Podpořili jste nás 0 Korunami
Jsme tu pro Vás 0 let
Navštěvuje nás 0 žáků
Náš tým tvoří 0 pracovníků