Adventní tvoření 2019

Adventní tvoření
Adventní tvoření 2019

Srdečně Vás zveme na další ročník Adventního tvoření. Bude se konat v neděli 1. 12. 2019 od 14:00 v jídelně školy. Připraveny budou potřeby pro výrobu adventního věnce (160.-) a svícnu (70.-), příjemná společnost a drobné občerstvení pro radost. Tvoření je určeno pro dospělé, bez dětí.

Součástí letošního ročníku bude také bazar oblečení, hraček a dalších věcí, pro které již nemáte doma prostor a zároveň si myslíte, že by mohly dělat radost někomu dalšímu. Výtěžek z bazaru bude částečně určen prodávajícím a částečně určen žákům naší školy na jejich volnočasové využití.

Zapište se, prosím, na přiložený seznam účastníků akce.

Budeme se na Vás těšit!

Škola v číslech

Podpořili jste nás 0 korunami
Jsme tu pro Vás 0 let
Navštěvuje nás 0 žáků
Náš tým tvoří 0 pracovníků