Akzo Nobel Coatings CZ

Akzo Nobel Coatings CZ
Akzo Nobel Coatings CZ

V týdnu od 27. – 31.5.2019 odjela většina dětí a žáků na školu v přírodě, a tak se prostory ve škole a na zahradě zaplnily pracovníky firmy Akzo Nobel Coatings CZ. V rámci komunitního programu vymalovali školní kuchyni (včetně oškrábání starých vrstev), třídu, kuchyňku pro zaměstnance, natřeli plechové části na chodbě, venkovní zábradlí, dřevěné zahradní prvky a plot kolem školy. Ve čtvrtek, kdy celá akce vrcholila, bylo ideální slunečné počasí, takže i venkovní práce bylo možné dokončit. Z celé akce jsme měli velmi dobrý pocit. Bylo znát, že firma podobné akce nepořádá poprvé a tudíž organizace byla skvělá.

Všem, kteří se na vylepšení stavu naší školy podíleli, upřímně děkujeme za jejich čas i energii a určitě je u nás zase rádi uvítáme.

MJ

Škola v číslech

Podpořili jste nás 0 Korunami
Jsme tu pro Vás 0 let
Navštěvuje nás 0 žáků
Náš tým tvoří 0 pracovníků