Cirkus Bombastico 2018

Přijel k nám cirkus!

Cirkus Bombastico
Cirkus Bombastico 2018

V předvánoční době jsme měli u nás ve škole nevídanou návštěvu. 17. a 18. prosince nám předvedl svůj program cirkus plný neuvěřitelných a veselých vystoupení. Byl tak malý, že stačilo využít školní jídelnu k tomu, aby ji umělci „cirkusáci“ přeměnili v opravdové šapitó, kde hrála i ta „správná“ hudba. Díky různým pomůckám se jim podařilo zapojit všechny diváky do „akce“. Měli jsme možnost si vyzkoušet házení a chytání kroužků, točení talířů, kroužení stuhami, tleskání, dupání, zpívání písně „Cirkus už je tu“ a mnoho dalšího. I když tomuto cirkusu chyběla při vystoupení zvířata, nic nebránilo tomu, aby se rozzářily tváře dětí i dospělých nad tím, co všechno se jim podařilo zvládnout.

Sbírka Zahrada pro zahradu

Škola v číslech

Podpořili jste nás 0 Korunami
Jsme tu pro Vás 0 let
Navštěvuje nás 0 žáků
Náš tým tvoří 0 pracovníků