Další týden ve školce

Prožíváme ve školce druhý týden po znovuotevření a jsme moc spokojení. Zažíváme spousty legrace a radosti - třeba na naší školní zahradě s novými atrakcemi jako je pexeso, dřevěný xylofon a nebo parádní veverčí houpačka!

Další týden ve školce
Další týden ve školce

Ve druhém školkovém týdnu jsme zažili další pěkné společné chvíle. Po ránu už znovu samostatně pracujeme u stolečku a dělá nám velkou radost, že jsme skoro nic nezapomněli. V prvním týdnu jsme dokončili téma zvířátek a v tomto týdnu si povídáme o dopravních prostředcích a bezpečnosti na silnici. Ve školce jsme si v tomto týdnu také hezky zazpívali, zatančili a malovali jsme autíčka a barevné semafory. Velkou radost nám udělaly nové prvky na školní zahradě - zvířátkové pexeso, dřevěný xylofon a také skvělá houpačka pro dva. Vyzkoušeli jsme i vodní fontánky, které budeme nejvíc využívat, až nastane pravé letní počasí. Jsme rádi, že jsme zase spolu!

Škola v číslech

Podpořili jste nás 0 korunami
Jsme tu pro Vás 0 let
Navštěvuje nás 0 žáků
Náš tým tvoří 0 pracovníků