DIAKONIE CČE V KŘESŤANSKÉM MAGAZÍNU

Ve dnech 31.10.-1.11.2019 nás ve škole navštívil pan Michael Otřísal z České televize a natáčel se svým kolegou chod v naší škole pro Křesťanský magazín.

DIAKONIE CČE V KŘESŤANSKÉM MAGAZÍNU
DIAKONIE CČE V KŘESŤANSKÉM MAGAZÍNU

V rámci natáčení probíhaly rozhovory s některými rodiči našich žáků a s našimi zaměstnanci a došlo k natáčení kolektivních akcí (společně zpívání s panem farářem a plavání). Štáb nenatáčel pouze v naší škole, ale také v ostatních diakonickych školách - Praha 5 Stodůlky, Vrchlabí, Merklín a Soběslav. Výsledek natáčení můžete vidět zde: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1098528273-krestansky-magazin/219562215600014/

Jeho shlédnutí Vám můžeme vřele doporučit. Jedná se o skutečně povedenou sondu mezi diakonické školy.

Škola v číslech

Podpořili jste nás 0 korunami
Jsme tu pro Vás 0 let
Navštěvuje nás 0 žáků
Náš tým tvoří 0 pracovníků