Finanční podpora městské části Praha 7

Na konci května jsme zahájili kompletní rekonstrukci relaxační místnosti s cílem vybudovat relaxační místnost podle zásad konceptu snoezelen pro práci s dětmi a žáky se středním a těžkým mentálním postižením.

Finanční podpora městské části Praha 7
Finanční podpora městské části Praha 7

Na začátku jsme museli zlikvidovat veškeré stávající vybavení místnosti. Navazovali jsme výměnou podlahové krytiny. Tyto úpravy jsme ukončili na konci srpna 2018. Od 1. 9. 2018 jsme zahájili práci v této místnosti a postupně začali místnost vybavovat, aby odpovídala potřebám žáků. Mezi základním vybavením místnosti je vodní lůžko, vodní sloup, relaxační vaky a zatemnění mísnosti. Proběhlo drobné dovybavení na základě požadavků pedagogů, potřeb dětí a žáků a finančních možností školy. A k 31. 11. 2018 byla místnost zcela vybavena.

Rekonstukce prostor výrazně zlepšila možnosti práce s dětmi a žáky. V místnosti je možné je aktivovat, rozvíjet či pomáhat uklidnit se. 

Vodní sloup byl zakoupen za podpory městské části Praha 7

Sbírka Zahrada pro zahradu

Škola v číslech

Podpořili jste nás 0 Korunami
Jsme tu pro Vás 0 let
Navštěvuje nás 0 žáků
Náš tým tvoří 0 pracovníků