Jak jsme ve škole přes noc čekali na Ježíška 2018

Jak jsme ve škole přes noc čekali na Ježíška 2018
Jak jsme ve škole přes noc čekali na Ježíška 2018

Děti i dospělí se těší na atmosféru vánoc. My jsme si zpestřili čekání na Ježíška přespáním ve spacáku ve škole.  Do vánoční expedice se připojili Laura, Eva, Isaak a Jonáš. Večerní vycházku jsme zahájili přesunem do centra dění – na vánoční trhy na nám. Míru.Odtud jsme pěšky putovali až do Vršovic. Cestu nám značily nejen osvětlené vánoční stromky,ale i krupky – perličky sněhu. Ve škole nás čekala rozsvícená svíčka v lampičce, která nám otevřela předvánoční posezení - konzumace vánočního cukroví, krájení jablíčka, poslech koled. Po dlouhé procházce nám řádně vyhládlo,tak jsme spořádali dvě pizzy. Zahřáli jsme se čajem, kakaem. Před spaním jsme si přečetli pohádku a hajdy do spacáků. Ráno nás čekalo probuzení do nového dne, chutná společná snídaně a dlouho očekávaný Ježíšek. Pod stromečkem jsme rozbalili dárky a měli radost,že opravdu přišel Ježíšek.

Sbírka Zahrada pro zahradu

Škola v číslech

Podpořili jste nás 0 Korunami
Jsme tu pro Vás 0 let
Navštěvuje nás 0 žáků
Náš tým tvoří 0 pracovníků