Kulturní odpoledne po druhé

V úterý 26.3. jsme v rámci kroužku muzikoterapie a keramiky již po druhé zavítali do světa velkého umění.

Kulturní odpoledne po druhé
Kulturní odpoledne po druhé

Druhá naše výstava: Transformace geometrie / Sbírky Siegfried Grauwinkel, Berlín a Miroslav Velfl, Praha

Výstava Galerie hlavního města Prahy Transformace geometrie představuje významná díla vycházející z geometrických konceptů. Paní průvodkyně děti provedla expozicí a děti měli za úkol rozpoznávat různé geometrické tvary a barvy. Po prohlídce byl v prostorném sálu připraven interaktivní workshop. Děti měly za úkol vytvořit vlastní dílo sestavené z geometrických tvarů a barevných kontrastů. K dispozici měly nastříhané objekty, lepidla, fixy a voskovky. V závěrečné části jsme si udělali malou soukromou výstavu a obrazy si nakonec odnesli jako památku.

Škola v číslech

Podpořili jste nás 0 korunami
Jsme tu pro Vás 0 let
Navštěvuje nás 0 žáků
Náš tým tvoří 0 pracovníků