NADACE ČEZ PODPOŘILA REKONSTRUKCI ŠKOLNÍ ZAHRADY

Nadace ČEZ v rámci projektu Oranžové hřiště přispěla prostřednictvím mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem na rekonstrukci naší školní zahrady částkou 150 000Kč.

NADACE ČEZ PODPOŘILA REKONSTRUKCI ŠKOLNÍ ZAHRADY
NADACE ČEZ PODPOŘILA REKONSTRUKCI ŠKOLNÍ ZAHRADY

Ať už běháním, chůzí či jízdou na kole nám pomohli příznivci naší školy, přátelé, známí, zaměstnanci i rodiče získat příspěvek od Nadace ČEZ na rekonstrukci zahrady. Díky získané částce 150 000,- Kč jsme mohli na zahradu pořídit další herní prvek – opičí dráhu s tunelem a skluzavkou. Děti jsou motivovány  k pohybu a mohou tak formou hry rozvíjet dále své pohybové, rozumové i smyslové dovednosti. Rekonstrukcí zahrady se pro žáky značně rozšířily činnosti při pobytu na zahradě, chodí tam rádi a všichni, včetně pedagogů, oceňují nové možnosti výchovně vzdělávací práce. Děkujeme.

Škola v číslech

Podpořili jste nás 0 korunami
Jsme tu pro Vás 0 let
Navštěvuje nás 0 žáků
Náš tým tvoří 0 pracovníků