Návštěva Michle v Podolí

22. ledna 2020

Ve středu 15.1. nás na internátě v Podolí navštívili chlapci z Michelského internátu!

Návštěva Michle v Podolí
22. ledna 2020 - Návštěva Michle v Podolí

Jako správné holky hospodyňky jsme naší domáctnost pěkně vyšperkovaly! Nejdříve jsme se vrhly na zimní výzdobu, aby se u nás návštěvě líbilo hned ve dveřích. Potom jsme pečlivě šůrovaly a nakonec připravily občerstvení. A to už na nás ťukali kluci! Přívítali jsme se a pozvali hosty dál. Společně jsme poklábosili u prostřené tabule. Michelští kamarádi si nebrali žádné servítky a klidně se uvelebili na našich postelích. Nakonec nám ochotně pomohli s úklidem. Po návštěvě jsme společně vyrazili ven a prošli se v okolí Podolí kolem Vltavy v romantické atmosféře přicházejících červánků.

Škola v číslech

Podpořili jste nás 0 Korunami
Jsme tu pro Vás 0 let
Navštěvuje nás 0 žáků
Náš tým tvoří 0 pracovníků