Ze zoologické zahrady rovnou do světa emocí

V průběhu posledních dvou týdnů jsme se společně se třídou přesunuli alespoň virtuálně do zoologické zahrady, a to vám byla legrace. Žáci si opakovali druhy zvířat a jejich zvuky, které jsme se všichni snažili předvádět. Taková opice nebo tygr by na nás byli hrdí.

Téma dalšího týdne bylo plné emocí. Děti se dozvěděly, že kromě smíchu a pláče se můžeme také něčemu divit, nebo se třeba i zlobit.

Ze zoologické zahrady rovnou do světa emocí.
Ze zoologické zahrady rovnou do světa emocí

Snažili jsme se napodobit obličejové grimasy a pomocí obrázků je přiřazovat. Zvuky smíchu a pláče děti poslouchaly i na počítači. A že Vám je ten smích nakažlivý! Pro nácvik spodních i horních oblouků děti kreslily úsměvy a zamračení. Kruhy jsme zase trénovali na pořádném udiveném výrazu.

Byli jsme rádi, že se děti při tomto tématu více smály, než plakaly!

Škola v číslech

Podpořili jste nás 0 korunami
Jsme tu pro Vás 0 let
Navštěvuje nás 0 žáků
Náš tým tvoří 0 pracovníků